Перший урожай обліпихи принесе дохід $170 тисяч

4 серпня 2019 811 0
Перший урожай обліпихи принесе дохід $170 тисяч
pixabay.com

Дохід від продажів першого врожаю обліпихи складе $170 тис. І буде збільшуватися щорічно в міру дорослішання рослин аж до $800 тис. Повідомляє Pro-Consulting.

Ягоди обліпихи сьогодні використовуються в харчовій промисловості, медицині, косметології та їх ринок стає дедалі більше. Якщо в 2012 р. його глобальний обсяг становив $12,9 млрд, то в 2017 р. він зріс до $18 млрд.

Серед продуктів переробки обліпихи особливо затребуваним і цінним є олія обліпихи, невелика пляшка якої коштує в Європі $45-75.

Аналітики компанії Pro-Consulting розповіли, що на закладку саду на площі 10 га будуть потрібні вкладення в сумі $500-550 тис. Їх можна скоротити приблизно на третину, якщо виключити зі складу комплексу лінію заморозки, але тоді звужуються можливості по реалізації ягід.

Перший урожай буде отримано на другий рік після посадки 2-річних саджанців.

Дохід від продажів першого врожаю обліпихи складе $170 тис. І буде збільшуватися щорічно в міру дорослішання рослин аж до $800 тис. Таким чином через декілька років можна буде окупити всі вкладення і отримати додаткові кошти для розвитку виробництва.

За прогнозами аналітиків, основний дохід передбачено отримувати від реалізації заморожених ягід в міжсезоння.

Читати за темою: На Вінниччині будуть вирощувати нові сорти обліпихи

Виконано за допомогою Disqus