Молокозаводи скоротили закупівлю сировини

245
0
Молокозаводи скоротили закупівлю сировини
zerno-ua.comМолокозаводи скоротили закупівлю сировини

У першому півріччі молочні заводи закупили на 8% менше сировини, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомляє Інфагро.

Читати за темою: НАССР у виробництві молока: вимоги безпечності на потужностях виробництва 

У другій половині літа в Україні знизилася пропозиція сировини, а ціни на неї зросли. Проте, переробники погоджувалися купувати молоко за вищими цінами.

Влітку навіть при зниженні виробництва молока повинні бути надлишки, які необхідно експортувати. І тут виникає проблема — як зробити конкурентоспроможну продукцію для продажу на зовнішніх ринках з сировини, яка зараз вже дорожче, ніж у багатьох східноєвропейських країнах.

А якщо ще врахувати зміцнення курсу гривні, то експорт молочних продуктів стає абсолютно невигідним. Адже останнім часом внутрішні ціни на масло, сухе молоко і сироватку виявилися вищими за ціни попиту більшості імпортерів. Тому реалізація переорієнтується на внутрішній ринок або випуск продукції просто скорочується, щоб уникнути збитків.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus