Суд поновив арешт майна Рівнеазоту Фірташа

8 серпня 2019 52 0
Суд поновив арешт майна Рівнеазоту Фірташа
tsn.uaСуд поновив арешт майна Рівнеазоту Фірташа

Верховний Суд 5 серпня поновив арешт всього рухомого і нерухомого майна підприємства «Рівнеазот», яке входить в структуру холдингу Ostchem Дмитра Фірташа. Про це повідомляє Latifudist.com з посиланням на Finbalance.

«5 серпня Верховна Суд частково задовольнив касаційну скаргу «Промінвестбанку» і скасував постанови попередніх судів, якими скасовано постанову держвиконавця про арешт майна підприємства «Рівнеазот», — йдеться у повідомленні.

Крім майна, суд також відновив арешт рахунків заводу в банках «Кліринговий дім» і «Альянс».

Зазначені постанови були винесені держвиконавцем в рамках виконання судових рішень у справі про стягнення «Промінвестбанком» $45,9 млн заборгованості з підприємства «Рівнеазот» як поручителя «Сєвєродонецьке об'єднання Азот».

У грудні 2018 р. Господарський суд Волинської області надав відстрочку «Рівнеазоту» на погашення боргу перед банком до 18-березня 2019 р.

Згідно з матеріалами суду, «Рівнеазот» відзначав, що знаходиться «у вкрай скрутному становищі, є реальна загроза банкрутства підприємства».

«Як заявляло підприємство, у нього відсутні кошти і майно, необхідні для сплати $45,9 млн, «а в разі припинення господарської діяльності виконання судового рішення у справі взагалі стане неможливим», при тому, що воно є одним з найбільших платників податків в місті і області», — зазначає видання.

Виконано за допомогою Disqus