Суд ухвалив рішення про знищення 230 га маку

12 серпня 2019 395 0
Суд ухвалив рішення про знищення 230 га маку
npu.gov.uaСуд ухвалив рішення про знищення 230 га маку

Полтавський Октябрський суд виніс, нарешті, рішення про знищення посівів маку на 230 га. Про це повідомив голова нацполіції Сергій Князєв, пише npu.gov.ua.

«Півтора місяця ми боролися в Октябрському суді Полтави за отримання рішення про знищення незаконного посіву. За цей час нам двічі відмовляли та більше семи разів переносили дату проведення засідання. Неодноразово пропонували слідству передати «під зберігання» поле стороннім організаціям. І тільки вчора, нарешті, Апеляційний суд Полтавської області надав постанову поліції щодо негайного знищення цього посіву», — розповідає Сергій Князєв.

Незібраний урожай на маку, що виростив фермер арештувала поліція наприкінці липня. Як твердив фермер — мак вирощували на продаж, як начинку для пиріжків. Проте відповідних документів та дозволів на вирощування маку господарство не мало.

Читати за темою: Незібраний урожай на 7 млрд грн арештувала полтавська поліція

На сьогодні відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Керівництву господарства загрожує до семи років позбавлення волі.

Виконано за допомогою Disqus