Ціна капусти зміниться з появою пізніх сортів

12 серпня 2019 1134 0
Ціна капусти зміниться з появою пізніх сортів
pixabay.comЦіна капусти зміниться з появою пізніх сортів

Капуста на українському столі завжди була присутня, а найвідоміша українська страва борщ без неї взагалі неможлива, тому перебіг подій з нею цікавий майже усім. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Виробники, що займаються вирощуванням пізніх сортів капусти, скаржилися на погодні умови — спеку, що поширилася майже на всі регіони, а зараз тиждень злив теж не приніс впевненості у майбутніх врожаях.

Після весняних цін у 28-33 грн/кг, теперішні у 9-13 грн/кг здаються дуже привабливими, проте слід очікувати зміни картини відразу після виходу на ринки пізніх сортів капусти. 

Як і завжди, попит на капусту починає зростати восени, із приходом холоднішої погоди, тому вже за місяць-півтора треба очікувати динаміку, а ось якою вона буде, залежить від факторів погодних умов, а також активності експортерів.

Українські мережі супермаркетів, наразі, продають білоголову капусту за ціною від 9 грн/кг (у центральних та південних регіонах) до 13-15 грн/кг (у Києві та східних регіонах).

Найближчі європейські наші сусіди — Польща, у роздрібних мережах продають білоголову капусту у діапазоні цін в 22-25 грн/кг, що вже цікаво для українських експортерів та виробників.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus