Реклама

LNZ Group продовжує серію Днів поля у форматі Mini Hub

13 серпня 2019 62 0
LNZ Group продовжує серію Днів поля у форматі Mini Hub
Прес-служба LNZ GroupLNZ Group продовжує серію Днів поля у форматі Mini Hub

Компанія LNZ Group 13 серпня провела перший захід з серії регіональних Днів поля Mini Hub у Одеській області. Тут, на базі ФГ «Дончук», стартував Mini Hub з вирощування кукурудзи.

У селі Піщана Одеської області  на полях ФГ «Дончук» 13 серпня пройшов перший Mini Hub, організований представниками компанії LNZ Group.

«Основна мета даного заходу — розповісти аграріям цього регіону, зокрема дрібним фермерам та невеликим господарствам, що цьогоріч ми відкрили новий сервіс LNZ Web. На базі господарства ми продемонстрували, як на сьогодні просто, легко, зручно можна користуватися цим сервісом і замовляти насіння, ЗЗР та добрива з доставкою протягом 2 днів від національного дистриб’ютора до малого фермера», — зазначив маркетинг-менеджер з систем захисту рослин компанії LNZ Group В’ячеслав Панасюк.

Крім того, у рамках заходу гості мали змогу побачити та оцінити посіви кукурудзи UNIVERSEED — як зернову, так і силосну лінійку гібридів.

«Оскільки ми вперше представлені в цьому регіоні з подібним форматом Дня поля, ми зробили акцент на гібриди кукурудзи UNIVERSEED, що якнайбільше підходять для вирощування на півдні. Також ми акцентувалися на системах захисту від DEFENDA. Зокрема, на дослідному полі у посівах кукурудзи було застосовано гербіцид Сумаро (мезотріон) у фазі 5-7 листків. На сьогодні поле чисте, вільне від бур’янів, у тому числі дводольних, результатом роботи препарату задоволені і ми, і представники господарства», — каже маркетинг-менеджер із систем захисту рослин LNZ Group В’ячеслав Панасюк,.

Новий Mini Hub зібрав більше 40 аграріїв з усього регіону. Проте це лише початок: незабаром подібні Дні поля пройдуть і у інших регіонах країни.

Виконано за допомогою Disqus