Невідомі вирубали 5 га саду фермера з Вінниччини

21 серпня 2019 7529 0
Невідомі вирубали 5 га саду фермера з Вінниччини
33kanal.comНевідомі вирубали 5 га саду фермера з Вінниччини

Невідомі знищили 3 га абрикосів та 2 га черешень у Суботівці Могилів-Подільського району Вінницької області. Власник насаджень місцевий фермер та депутат Сергій Ісайко. Про це повідомляє 33kanal.com.

Читати більше: Грушевий сад як обґрунтований інвестиційний проект 

Сергій Ісайко підозрює, що це справа рук місцевого агрохолдингу, який вже давно оголосив йому війну за землю.

«Я вже займаюсь садівництвом понад 25 років, ніколи не мав проблем через свою діяльність, не отримував погроз. Маю багато насаджень у різних селах району. Землю у Суботівці придбав у громадян, вона є нашою приватною власністю. Висадив там 3 га абрикосів, з яких цього року вперше зібрали урожай. У суботу я приїхав на поле для проведення планових робіт по догляду за садом. Але від побаченого у мене сльози на очах виступили. Всі дерева були зрубані, ймовірно їх знищували сокирами, пробували «ножовками», але не вийшло. Коли відійшов трохи далі до іншої ділянки, застав ту саму картину. Всі 2 га молоденьких черешень теж лежали на землі», — розповідає Сергій Ісайко.

Він підозрює, що до цього може бути причетний місцевий агрохолдинг ТОВ «Прогрес».

«Вони раніше «передискували» мені та іншим людям ділянки, й жодного покарання не понесли. Крім того, в минулому році висаджені мною черешні, які ще не вросли в землю, просто повитягували. Але цього їм замало, тому дійшли до такого варварства. Впевнений, ці методи для того, щоб залякати людей», — вважає Сергій Ісайко.

Виконано за допомогою Disqus