Реклама

У Німеччині хворобу Паркінсона внесуть до списку професійних хвороб фермерів

24 серпня 2019 160 0
Німеччині хворобу Паркінсона внесуть до списку професійних хвороб фермерів
freepik.comНімеччині хворобу Паркінсона внесуть до списку професійних хвороб фермерів

Соціалістична партія Німеччини виступає за те, щоб віднести хворобу Паркінсона до професійних фермерських захворювань. Таку інформацію повідомляє сайт Агроцентр

Чиновники хочуть підтримати приклад Франції, яка вже визнала недугу наслідком постійного впливу пестицидів. Відповідно до зони ризику потрапляють винороби, садівники та фермери, що займаються рослинництвом.

У червні компетентна медична консультативна рада Федерального уряду Німеччини вперше встановила, що хвороба Паркінсона може розцінюватися як професійне захворювання у сільськогосподарських працівників. Досліди вчених мають підтвердити чи спростувати існування взаємозв’язку між виникненням хвороби та пестицидами.

Беата Рітц, професор епідеміології в Каліфорнійському університеті, зазначала, що Хвороба Паркінсона повинна бути визнана професійним захворюванням в сільськогосподарському секторі. При відповідному визнанні постраждалі мають право на отримання пільг в обов’язковому страхуванні від нещасних випадків. Це можуть бути, наприклад, витрати на реабілітацію або пенсійні виплати.

Представник Лівої партії Кірстен Такман в інтерв’ю журналістам газети «Neue Osnabrücker Zeitung» заявила, що незадоволена затягуванням процесу внесення хвороби Паркінсона до списку професійних хвороб працівників сільськогосподарського сектору.


 «В той час, як цей «багаторічний період роздумів» Франція вже пройшла, підтвердивши взаємозв’язок відповідним указом від 2012 р., в Німеччині все тягнеться неприпустимо довго», — наголосила чиновниця.

Виконано за допомогою Disqus