Реклама

Гібриди ріпаку KWS стали лідерами з урожайності в Україні

23 серпня 2019 79 0
Гібриди ріпаку KWS стали лідерами з урожайності в Україні
Гібриди ріпаку KWS стали лідерами з урожайності в Україні

Гібриди компанії «КВС-УКРАЇНА» зайняли перші місця з урожайності в багатьох регіонах України. Про повідомила продакт-менеджер з ріпаку та негібридних зернових культур компанії «КВС-УКРАЇНА» Олександра Киричок, передає Latifundist.com.

«У серпні пора підвести підсумки з врожайності озимих культур, зокрема ріпаку. Незважаючи на нинішні складні погодні умови, а саме посуху і високі температури під час цвітіння і утворення стручків ріпаку, українським виробникам вдалося отримати досить високу врожайність», — зазначила Олександра Киричок.

За її словами, результати врожайності ріпаку показали, що гібрид «ГИБРІРОК» займає лідируючі позиції в різних областях України завдяки його стабільності. Зокрема, в підприємстві «Бахмач Агро» він зайняв 1 місце з 24 посіяних гібридів.

Гібрид «МАРК KWS» має високі показники врожайності в Західній Україні, де в «Аграрної компанії 2004» (входить в структуру Vitagro) і в «Аграрному краї» зайняв перші місця з 43 і 13 гібридів відповідно, в агропідприємстві «Волинь нова» (входить в структуру «Волинь-зерно-Продукт») — 3 місце з 65 гібридів, які випробовувалися в поточному році.

«АЛЬВАРО KWS» придатний для вирощування на легких ґрунтах і менш чутливий до складних агрокліматичних умов. У поточному році він отримав кращі показники в Чернігівській, Дніпропетровській і Запорізькій областях», — розповіла продакт-менеджер з ріпаку та негібридних зернових культур «КВС-УКРАЇНА».

Вона також вказала на гібрид «ФАКТОР KWS» — пластичний гібрид з високим потенціалом врожайності і зимостійкістю. Під час збирання врожаю в 2019 р. він зайняв друге і третє місце в агропідприємствах «Ольга», «Перше травня» і «Шератон».

«СЕВЕРІНО KWS» і «ГОРДОН KWS» характеризуються підвищеною посухостійкістю, що дозволило даними гібридам увійти в трійку лідерів в компаніях «Україна-Агро-2С», «В. Прометей»,«Золотий колос», «Перше травня», «Шератон» та «Бутенко».

Виконано за допомогою Disqus