Реклама

На Львівщині до боротьби з АЧС долучили Нацгвардію

25 серпня 2019 594 0
На Львівщині до боротьби з АЧС долучили Нацгвардію
На Львівщині до боротьби з АЧС долучили Нацгвардію

З метою з метою проведення карантинно-обмежувальних заходів на ветеринарно-поліцейських постах залучили військовослужбовців Національної гвардії України, повідомляє сайт Національної гвардії України.

Нагадаємо, поблизу с. Кавське Стрийського району Львівської області 16 серпня виявлено вірус АЧС. У Львівській обласній державній адміністрації в ніч на 17 серпня відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під керівництвом голови Маркіяна Мальського, на якому було вирішено оголосити карантин терміном на 40 днів у 3 км зоні довкола спалаху та введено в дію план протиепізоотичних заходів на території спалаху.

Зараз на дорогах при в’їзді до епізоотичного осередку, на виконання рішення ДНПК для запобігання розповсюдження збудника АЧС, нацгвардійці несуть службу на постах разом із працівниками поліції та за участі працівників управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини цілодобово. На даний час в районі залучені всі сили для недопущення розповсюдження африканської чуми свиней.

Загалом в Україні цього року знищили 170 тисяч свиней через АЧС.

Виконано за допомогою Disqus