Виробництво сільськогосподарської продукції зросло на 12%

27 серпня 2019 25 0
Виробництво сільськогосподарської продукції зросло на 12%
pixabay.comВиробництво сільськогосподарської продукції зросло на 12%

Протягом останніх років частка продукції АПК у загальному експорті товарів з України становить близько 40%.Таке лідерство фактично означає, що агропромисловий сектор забезпечує валютну та економічну стабільність країни. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, передає прес-служба відомства.

«АПК залишається одним із ключових рушіїв української економіки, темпи зростання продовжують спостерігатись і у 2019 р. Так, за сім місяців поточного року валове виробництво сільськогосподарської продукції зросло на 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року, що стало відмінною передумовою для нарощування експортних поставок, які зросли на 21%», — підкреслила Олена Ковальова.

Вона підкреслила, що основу зовнішніх поставок складають традиційні зернові і олійні культури, рослинні олії і шроти, які загалом формують понад 80% обсягів.

«В той же час необхідно відмітити зростання за такими групами, як: м'ясо — на 17%, молочна продукція — на 6%, плоди та ягоди — на 11%, продукти переробки овочів та плодів — на 22%», — додала Олена Ковальова.

Виконано за допомогою Disqus