Ізраїль зацікавився розвитком бізнесу на півдні та центрі України

1335
0
Ізраїль зацікавився розвитком бізнесу на півдні та центрі України
kramola.infoІзраїль зацікавився розвитком бізнесу на півдні та центрі України

Україна та Ізраїль підписали угоду про ЗВТ, яка почне діяти на початку жовтня. AgroPolit.com обговорив з учасниками зустрічі деталі та підготував приблизний «портрет аграрного інтересу» Ізраїлю до нашої держави в частині АПК.

По-перше, Ізраїль має розвинуте тваринництво (у цьому кульгає Україна), особливо молочне скотарство. Крім того, там розвинуто низку інноваційних агротехнології (наприклад, вирощування овочів у теплицях без води на гідропоніці та інше), які можна спокійно адаптувати та перенести до певних областей України зі схожим кліматом або дуже близьким до ізраїльського. Для цього підходять землі центральної Україні.

«Була інформація, що ізраїльський бізнес цікавить центрально-південна Україна: такі області, як Миколаївська, Одеська, Херсонська, Черкаська та Полтавська», — йдеться у повідомленні.

По-друге, в Україні й, зокрема, в одній із областей, є значні запаси води, що теж цікаво з точки зору будівництва у перспективі заводу з виробництва питних вод.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus