ФАО збільшила світовий прогноз виробництва зернових

6 вересня 2019 87 0
ФАО збільшила світовий прогноз виробництва зернових
ФАО збільшила світовий прогноз виробництва зернових

Згідно із вересневим звітом, ФАО збільшила світовий прогноз виробництва зернових у 2019 р. до 2,7 млрд т, що на 23 млн т більші, ніж вказувалося у попередньому прогнозі, і на 55,4 млн т (2,1%) вище рівня 2018 р. Про це йдеться на fao.org.

«Цей приріст майже повністю обумовлений переглядом у бік підвищення прогнозів світового виробництва кукурудзи, обсяг якого в наразі оцінюється в 1 124 млн т, що на 2% вище липневого прогнозу і на 0,7% вище за рівень 2018 р.», — йдеться у повідомленні.

Такі прогнози зумовлені поліпшенням прогнозів на урожай в США незважаючи на зайву кількість опадів протягом більшої частини посівної. Крім того, до закінчення збиральної кампанії кукурудзи в Бразилії прогнози виробництва в цій країні на 2019 р. були переглянуті, що також послужило підставою для підвищення прогнозів світового виробництва.

«Цей перегляд у бік підвищення з надлишком компенсував очікуване зниження світового виробництва пшениці в 2019 р., обсяг якого ФАО в даний час прогнозує на рівні 767 млн ​​т, що на 4 млн т нижче липневого прогнозу», — йдеться у повідомленні.

Зниження врожайності пшениці в Російській Федерації та Європейському Союзі було лише частково компенсовано підвищенням прогнозів виробництва по Китаю і США, виходячи з очікуваного збільшення врожаю. Навіть з урахуванням перегляду прогнозів в бік зниження, світове виробництво пшениці в світі як і раніше очікується на 36 млн т (5%) вище рівня 2018 р.

Згідно з останніми прогнозами, світове виробництво рису в 2019 р. може скласти 517 млн ​​т, що трохи вище попереднього прогнозу і відповідає рекордному рівню минулого року.

Виконано за допомогою Disqus