Реклама

Названо аграрних заступників Тимофія Милованова

6 вересня 2019 851 0
Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики
Kurkul.comТарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики

Заступниками міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова з аграрних напрямківпризначено Тараса Висоцького та Тараса Качку.

 

Тарас Висоцький у новоствореному Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відповідатиме за аграрну політику. Раніше працював генеральним директором Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

«Сьогодні мене призначили заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Обіймаючи посаду заступника міністра по аграрному напрямку планую реалізувати наступні кроки: завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, запровадивши ринок земель сільськогосподарського призначення; очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію; побороти корупцію в сфері держаного регулювання та контролю ліквідувавши та/чи діджіталізувавши відповідні процедури; підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників; підтримати децентралізацію, розвиток сільських територій та підвищення добробуту сільських жителів шляхом детінізації діяльності в аграрному секторі та підтримці малих виробників», — написав у Facebook Тарас Висоцький.

Тарас Качка за освітою юрист. Керував «Українським медіа центром реформ». У 2016-2017 роках працював на посаді заступника виконавчого директора міжнародного фонду «Відродження». З 2018 року — радник зі стратегічних питань фонду «Відродження». Його призначено на посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства -Торгового представника України.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама