Нові заступники Милованова озвучили свої плани щодо керівництва АПК

9 вересня 2019 637 0
Нові заступники Милованова озвучили свої плани щодо керівництва АПК

Призначені заступники міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова — перший заступник Павло Кухта, заступник по агро Тарас Висоцький та заступник-торговий представник України Тарас Качка озвучили свої плани на майбутню роботу. 

Про це вони повідомили на власних сторінках у Facebook. 

Павло Кухта на посаді першого заступника міністра економіки планує працювати над наступними реформами:

  • проведенням давно назрілої приватизації державних підприємств та побудові сучасної системи управління державним майном;
  • докорінною реформою ринку праці, яка створить в Україні нові високооплачувані робочі місця, зміцнить середній клас та дозволить повернути додому наших трудових мігрантів;
  • продовженням реформи державних закупівель та розвитку системи Prozorro».

Тарас Качка повідомив, що його місія — покращити умови доступу української продукції на зовнішні ринки, збільшити експорт товарів з доданою вартістю, інтегрувати українських виробників у глобальні виробничі ланцюги.

«Радий також, що в цьому складі уряду така велика увага приділяється цифровій трансформації. Цей уряд також перший, в якому вся торгівля — промислова і аграрна — зосереджена в одному міністерстві. Сподіваюсь забезпечити синергетичний ефект від об’єднання міністерств, не забуваючи про всі нюанси та традиції аграрної дипломатії.

Торговельна частина є серцем Угоди про асоціацію з ЄС. Від її впровадження залежить чи ми нарешті почнемо економічно інтегруватися до ЄС. Досвід перших років її впровадження свідчить, що ми її маємо істотно оновити і більш чітко прописати модальності інтеграції», — зауважив Тарас Качка.

Тарас Висоцький планує реалізувати наступні кроки:

  • завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, запровадивши ринок земель сільськогосподарського призначення;
  • очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію;
  • побороти корупцію в сфері держаного регулювання та контролю ліквідувавши та/чи діджіталізувавши відповідні процедури;
  • підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників;
  • підтримати децентралізацію, розвиток сільських територій та підвищення добробуту сільських жителів шляхом детінізації діяльності в аграрному секторі та підтримці малих виробників.
Виконано за допомогою Disqus