В Україні подорожчало дизельне пальне

9 вересня 2019 367 0
В Україні подорожчало дизельне пальне
kolesa.kzВ Україні подорожчало дизельне пальне

Вартість дизельного пального в дрібногуртовому сегменті з 2 вересня зросла на 1 грн/л і досягла 22,00 грн/л. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на auto.24tv.ua.

Нагадаємо, Україна в липні встановила рекорд з імпорту дизельного пального

З нафтобаз у м. Коростені білоруський ресурс 5 вересня пропонувався по 20,30 грн/л. 6 вересня ціни зросли до 21,60-21,80 грн/л, після чого пішло незначне зниження.

Найбільше зростання цін зафіксоване в столичному регіоні — 1,20-1,70 грн/л за два останніх дні. «Альянс Ойл Трейдінг» та «Альянс Ойл Україна» вранці 6 вересня озвучували пропозиції на рівні 22,00 грн/л, «Термінал Ойл» (Wexler) — 21,60-21,65 грн/л, ОККО і WOG — 21, 50 грн/л.

Основною причиною такого різкого підвищення цін трейдери називали перебої з постачанням пального, що особливо гостро відчувається в центральних регіонах.

«На Дарниці вагони стоять без руху 18-й день, те ж саме в районі Житомира — по два-три тижні ресурс без руху. Запаси на нафтобазах не поповнюються, це і призводить до локального дефіциту», — повідомив менеджер компанії-трейдера в столичному регіоні.

Також учасники ринку зазначають загальне зниження поставок імпортного ресурсу, яке в першу чергу викликано відсутністю вільного рухомого складу. Дехто вважає, що ситуація з нестачею пального не настільки критична і зростання ціни продиктоване спекулятивними настроями.

Виконано за допомогою Disqus