Жителі Херсонщини скаржаться на вівцеферму посеред села

10 вересня 2019 492 0
Жителі Херсонщини скаржаться на вівцеферму посеред села
Жителі Херсонщини скаржаться на вівцеферму посеред села

Жителі села Богданівка Каховського району Херсонської області скаржаться на місцевого фермера Ігоря Кіндрата. Він викупив пасовища довкола села, де люди випасали корів та звів вівцеферму прямо посеред села. Про це повідомляє bz.ks.ua.

Нагадаємо, на Херсонщині планують відродити вівчарство

На пасовище та назад худобу чоловік переганяв через село. Люди скаржилися на нестерпний сморід від баранів. Селяни перекривали дорогу, на що фермер пообіцяв побувати загін та перегнати туди баранів. Він своєї обіцянки дотримався.

Але пасовище людям так і не повернулося. Їм доводиться гнати корів трасою за село, і там випасати худобу.

Люди зверталися по допомогу до сільського голови, але він нічого не зробив. Наразі, за словами місцевих депутатів, вільної землі для пасовища немає.

Депутати Богданівки також розповіли, що скаржилися депутату Сергію Хланю, і він приїжджав на зустріч, той пообіцяв допомогти, сказав, що відреагує і районна влада в особі голови Каховської РДА — Валерія  Салтикова. Однак, все залишилося на тому ж рівні. Поки звернення в поліції, прокуратурі про захват землі під пасовища розглядаються, люди не тільки позбулися випасу для худоби, але й позбулися права на чисте повітря та спокій у власному селі.

Причину відсутності реакції на всіх іхні скарги називають одну — повне «кришування» РДА дій підприємця.

Виконано за допомогою Disqus