На DEMOFEST продемонстрували техніку Fendt і Horsch

13 вересня 2019 42 0
На DEMOFEST продемонстрували техніку Fendt і Horsch
АБА «АСТРА»На DEMOFEST продемонстрували техніку Fendt і Horsch

У рамках DEMOFEST АБА «АСТРА» 12 вересня провела демонстрацію сільгосптехніки брендів Fendt і Horsch. Захід пройшов на землях господарства «Ічнянське». Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу АБА «Астра».

У ході заходу були продемонстровані в роботі флагмани та новинки: трактор Fendt 936 нового покоління і обприскувач Horsch Leeb AX, трактор Fendt 1038, трактор Valtra A95, борона Horsch Joker 8 RT, культиватор Horsch Tiger 4 MT, посівний комплекс Horsch Pronto 6 DC, універсальна сівалка Horsch Focus 6 TD, сівалка Horsch Maestro 24.70 SW.  

«Трактор Fendt 936 — цілковито нова розробка Fendt, що орієнтована на індивідуальні вимоги великих підприємств і підприємств-підрядників по всьому світу. Безліч технічних родзинок, великий пакет з'єднувального обладнання, відносно невелика власна вага і стильний новий дизайн», — зазначається в повідомленні.

Обприскувач Horsch Leeb AX має автономну високопродуктивну гідравлічну систему, незалежну від гідравліки трактора, а також легку конструкцію для зниження тиску на ґрунт і малого тягового опору. Цей агрегат оснащений великими колесами, що створює менший тиск на ґрунт, системою ведення штанги BoomControl і сучасним баком з поліетилену.

У відвідувачів була можливість побачити роботу одразу 9 одиниць техніки, пригоститись смаколиками, послухати гурт «Крем брюле» і виграти цінні подарунки.

Виконано за допомогою Disqus