Зеленський не знайшов часу на розмови з фермерами

19 вересня 2019 228 0
Зеленський не знайшов часу на розмови з фермерами
Зеленський не знайшов часу на розмови з фермерами

Сьогодні, 19 вересня, у Києві відбулася конференції щодо реформи управління земельними відносинами під егідою Президента «Земля як фактор розвитку українського села». На цьому заході мав виступити президент України Володимир Зеленський та відповісти на запитання фермерів, що прийшли на зустріч. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Президент прибув на зустріч, проте довго там не затримався. Він повідомив, що після зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, продаж та купівля буде доступна лише українцям та українським компаніям.

При цьому, він наголосив, що в Україні має запрацювати повноцінний ринок землі — із правом продажу та купівлі.

Проте, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, зауважив, що в Україні вже працює 1 000 компаній заснованих іноземцями, і вони також мають право на землю.

«Компанії з іноземними інвестиціями матимуть доступ до купівлі землі за умови української реєстрації та капіталізації і сплати податків в Україні», — заявив він.

При цьому, присутніх фермерів обурило те, що президент не затримався на конференції надовго. Його виступ тривав всього близько 10 хв. після чого покинув захід. Володимир Зеленський не приділив часу присутнім та не дав відповідей на запитання із залу.

Виконано за допомогою Disqus