Заморозки можуть погіршити якість фруктів — прогноз

38
0
Заморозки можуть погіршити якість фруктів — прогноз
pixabay.com

Заморозки не становлять загрози для коренеплодів — картоплі та буряків, але погіршать якість врожаю фруктів в областях, де їх прибирання ще триває. Повідомляє УНІАН.

«Заморозки, які спостерігаються в Україні протягом кількох днів, можуть призвести до зниження врожаю овочів, а також погіршать якість врожаю фруктів в областях, де їх прибирання досі триває», — розповіла начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.

Вона пояснила, що заморозки, які очікуються цієї ночі, особливого впливу не матимуть. Оскільки ті культури, які визріли, до заморозків невразливі.

Також експерт додала, що заморозки можуть негативно вплинути на городні культури — томати, огірки, ті овочі, які знаходяться на поверхні ґрунту.

Тетяна Адаменко зазначила, що заморозки погіршать якість врожаю фруктів в областях, де їх прибирання досі триває. Проте вони не матимуть значного впливу на якість врожаю пізніх зернових цього року.

Читати за темою: Проект Посівна Онлайн 2019/20 розширено функціоналом прогнозу погоди

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus