В світі зріс попит на заморожені ягоди

28 вересня 2019 275 0
В світі зріс попит на заморожені ягоди
pixabay.com

Світовий ринок заморожених овочів та фруктів росте й це дає шанси новим гравцям. Протягом останніх п’яти років європейський імпортний ринок заморожених овочів та фруктів у грошовому еквіваленті зріс на 5% й у 2018 р. сягнув €5,5, млрд. Повідомляє AgroTimes.

Як зазначають аналітики Ради з питань експорту продовольства, вартість імпорту зростала інтенсивніше за його фізичні обсяги, що пояснюється стабільним подорожчанням продукції — унаслідок стабільного попиту з боку європейського споживача та тимчасового дефіциту продукції на ринку.

Рушієм росту стало й збільшення споживання замороженої продукції, зокрема у ЄС, який імпортує значні її обсяги для приготування напівфабрикатів, молочних і кондитерських виробів.

Найбільшими європейськими споживачами заморожених фруктів і овочів (понад 50% обсягу) є Італія, Німеччина та Франція. 

Й хоча фахівці наголошують, що загалом на світовому ринку заморозки найпопулярнішими є гриби, солодкий перець, артишоки та спаржа, однак попит на заморожені ягоди (малину, ожину, чорницю) теж динамічно росте. 

Цим користуються нові гравці ринку, зокрема виробництво заморожених ягід у Мексиці та Китаї останніми роками збільшується.

Читати за темою: У 2019 році малина стала рекордсменом за зростанням ціни

Виконано за допомогою Disqus