АБА АСТРА презентувала новий навантажувач Manitou

27 вересня 2019 57 0
АБА АСТРА презентувала новий навантажувач Manitou
Kurkul.comАБА АСТРА презентувала новий навантажувач Manitou

У рамках міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2019 компанія АБА «АСТРА» представила новий навантажувач Manitou MLT-X 735 2019 модельного року. Про це повідомив керівник проектів та програм у сфері продажу вживаної техніки АБА «АСТРА» Андрій Ковіня, передає Traktorist.ua.

Новий навантажувач Manitou MLT-X 735 був випущений у 2019 р. і завезений в Україну на минулому тижні.

За словами представника АБА «АСТРА», цей навантажувач отримав багато змін у порівнянні з попередніми моделями, починаючи від циліндра підйому стріли, масляних каналів і коліс.

Вантажопідйомність Manitou MLT-X 735 становить 3,5 т. На навантажувачі встановлено двигун Perkins потужністю 101 к.с. Ця модель отримала кілька конструктивних змін моторного відсіку. Кількість передач — 4*4. Максимальна швидкість — 35 км/год.

«Навантажувачі Manitou відомі в усьому світі своєю надійністю та продуктивністю. Насправді це №1 на ринку сільськогосподарської техніки. Ці навантажувачі є незамінними помічниками у будь-якому господарстві», — заявив Андрій Ковіня.

Також на стенді АБА «АСТРА» був представлений б/в навантажувач Manitou 735, але 2012 модельного року. Андрій Ковіня пояснює такий вибір представлених моделей тим, що компанія розвиває проект Trade-in, а також надає можливість порівняти стан техніки, оцінити якість виробництва та сервісного обслуговування.

«Можна подивитися на навантажувач 2012 р. і його стан, після чого порівняти з новою моделлю. Насправді ця техніка не втрачає в ціні. Тобто, ви купили навантажувач, попрацювали 3 роки і продали його. Це дуже рентабельна техніка. Також можна оцінити якість нашого ремонту і сервісних послуг. Наприклад, у цій моделі є наші доопрацювання у вигляді перекриття паливного крана, щоб краще працювало взимку опалення», — пояснив Андрій Ковіня.

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 6°

Вітер

1.5м/с

Опади

0мм

Вологість

78%