Реклама

Bayer Crop Science представить нову комерційну структуру на початку 2020 року

30 вересня 2019 38 0
Bayer Crop Science представить нову комерційну структуру на початку 2020 року
Kurkul.comBayer Crop Science представить нову комерційну структуру на початку 2020 року

Аграрний підрозділ компанії «Байєр» 30 вересня 2019 р. оголосив нову стратегію виходу на ринок. Про повідомила прес-служба компанії.

В рамках нової стратегії «Байєр» пропонуватиме ринку потужний портфель інноваційних засобів захисту рослин, насіння кукурудзи і ріпаку бренду Dekalb, а також цифрову платформу Climate FieldView.

«Різні сегменти партнерів на ринку (дистриб’ютори, агрохолдинги, незалежні господарства та маленькі ферми) потребують індивідуальної стратегії продажів. Саме тому ми впроваджуємо нову організаційну структуру, яка буде більш гнучка до потреб ринку і орієнтована на клієнта», — повідомив керівник Аграрного підрозділу компанії «Байєр» в Україні Франк Хатке.

Так, Аграрний підрозділ компанії розподілять на ресурси, орієнтуючись на ключові для бізнесу культури та їх частку у вирощуванні в певнихобластях. У регіонах з найбільшою часткою кукурудзи клієнтів обслуговуватимуть два регіональні представники, один — з насіння, інший — із засобів захисту рослин. В областях, де більше вирощують інші культури, один представник буде забезпечувати потребу клієнтів як в насінні, так і в засобах захисту рослин.

Водночас близькість до клієнтів буде мати суттєве значення для кращого розуміння вимог ринку, передачі знань та забезпечення підтримки запропонованих рішень.

Нова комерційна структура буде оголошена на початку 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus