В Україні з’явиться новий переробник сої

30 вересня 2019 2218 0
В Україні з’явиться новий переробник сої
Kurkul.comВ Україні з’явиться новий переробник сої

В Україні запрацює компанія «Цехаве Протеїн», яка буде займатись переробкою та реалізацією продуктів переробки сої. Про це повідомила прес-служба компанії.

Компанії Theeuwes Holding B. V. та Royal Agrifirm Group завершили угоду про об’єднання сил, в результаті якої було прийнято рішення про створення нової компанії «Цехаве Протеїн».

Так, з 1 жовтня 2019 р. вся виробнича та збутова діяльність щодо продуктів переробки сої буде здійснюватися новою юридичною особою «Цехаве Протеїн». Компанія «Тегра Україна» зосередить свої зусилля на торговельній та експортній діяльності на ринку сільськогосподарської продукції — зернової, бобової, олійної та нішевих культурах.

«Об’єднання сил двох компаній допоможе нам поєднати команду досвідчених експертів у питаннях годівлі з виробничими потужностями компанії «Тегра Україна». Ринок швидко змінюється і вимагає нових інноваційних продуктів. «Цехаве Протеїн» буде сфокусовано на покращенні якості наявного продукту та розробці нових. Завдяки об’єднанню сил компанії «Цехаве Корм» та заводу у м. Гайсин, ми плануємо значно посилити свої позиції на ринку України, а також продовжувати нарощувати експорт», — зазначив співвласник Theeuwes Holding B. V Віктор Теувес.

За словами генерального директора компанії «Цехаве Корм», новітня сучасна лабораторія компанії допоможе поліпшити контроль якості вхідної сировини та продукції.

Виконано за допомогою Disqus