Україна буде забезпечена цукром на 100%

4 листопада 2015 74 0
Україна буде забезпечена цукром на 100%
Кurkul.comУкраїна буде забезпечена цукром на 100%

Дефіциту цукру в Україні не буде, про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, у 2015 р. площі посіву цукрових буряків у всіх категоріях господарств склали 239 тис. га. Станом на 4 листопада цукрові буряки викопані на площі 192 тис. га, що становить 81% до прогнозу, накопано 7,9 млн т при врожайності 412 ц/га, вивезено на заводи майже 7,2 млн т буряків.

«Валове виробництво цукрових буряків у заліковій вазі очікується у межах 9,5 млн т, при цьому виробництво цукру прогнозується біля 1,3 млн т», — розповів посадовець.

За його інформацією, при внутрішньому споживанні у 1,6 млн т та достатніх перехідних залишках — 600 тис. т — дефіциту цукру в Україні не очікується.

«Будь-яке зростання цін на цукор у торговельних мережах України є тільки спекулятивним. Зважаючи на прогнозований врожай та наявні перехідні залишки, можна стверджувати, що рівень забезпечення цукром населення України становитиме 100%. Про з’ясовані випадки фінансових спекуляцій Мінагропрод буде звертатися до компетентних органів», — наголосив міністр.

Виконано за допомогою Disqus