Від батьків до дітей: відомий проект про фермерів розкаже секрети аграрних династій

2 жовтня 2019 283 0
Родина Оденчуків, учасники нового сезону проекту
Kurkul.comРодина Оденчуків, учасники нового сезону проекту

Зовсім скоро Kurkul.com та банк ПУМБ презентують випуски вже четвертого сезону найдушевнішого аграрного проекту «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» у новому форматі. 

У цьому сезоні команда проекту розповість про цілі аграрні династії, спільні успіхи, складнощі  та розвиток родинної фермерської справи. Мета нового «сімейного» сезону — показати як ділові риси героїв, так і їхній стан душі, розповісти про натхнення, досвід та шляхи вирішення багатьох проблем спільними зусиллями.

Героями нових випусків стали відразу два, а то й три покоління фермерів, які господарюють на землі. Батьки, діти та навіть онуки розкажуть про роботу пліч-о-пліч у господарстві, полях чи на фермах, а також поділяться власними секретами партнерства не тільки в родинному колі, а й бізнесі.

«Старшому поколінню українських фермерів свого часу довелося пройти багато випробувань на шляху до успіху та стабільності. Поразки загартували їх, зробивши любов до своєї землі та справи ще сильнішою. Сьогодні вони – справжні приклади для наслідування, які охоче передають свій досвід та знання молодшому поколінню», — розповідає про задум нового сезону заступник Голови правління ПУМБ Сергій Магдич.

Напевно, кожні батьки мріють про те, щоб діти продовжили їхню справу, куди вкладено частину душі і безмірну кількість часу, яка дійсно гідна продовження.

«Родина — це найголовніше для нас. Родина — це там, де підтримують, надихають, де син чи донька пліч-о-пліч працюють разом із батьком, чогось вчаться один в одного. А сімейне сільгосппідприємство — це там, де культивують не лише сільгоспкультури, а й любов та взаємоповагу один до одного й природи. Тож як свою любов до землі і сімейне діло передають молодшим поколінням українські фермери? Читайте і дивіться в новому сезоні», — ділиться головний редактор сайту Kurkul.com Микола Сирота.

Нагадаємо, що «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» — спільний проект сайту Kurkul.com та банку ПУМБ, що показує історії успіху українських фермерів та їхню любов до роботи на землі. 

Проект був започаткований восени 2016 р. Протягом трьох сезонів 2016-2018 рр. героями випусків стали вже 18 фермерів із різних куточків України.

 

Виконано за допомогою Disqus