На Запоріжжі триває протистояння між екс-нардепом та фермером

3 жовтня 2019 892 0

На території Вільнянського району Запорізької області не вщухають «пристрасті» між колишнім народним депутатом Вадимом Кривохатько та головою фермерського господарства Михайлом Фокіним. Так зване рейдерське захоплення триває близько двох років. Повідомляє zp-fakty.net.ua.

Фермер припускає, що мета колишнього нардепа — поглинути значне земельне господарство на Вільнянщині.

Тутешні мешканці підтверджують це, коментуючи, що екснардеп всіляко протидіє фермерському господарству Михайла Фокіна. 

«Цього разу навіть дійшло до того, що екснардеп автівкою ледве не переїхав фермера. Чи то, можливо, від ейфорії, чи від алкогольного сп’яніння, поки не відомо», — йдеться у повідомленні.

Інцидент стався в ніч на 26 вересня. Так, робітники екснардепа розпочали сезон косіння на території, яка належить Вадиму Кривохатьку та плавно перейшли на ділянку фермера Михайла Фокіна. Той, у свою чергу побачивши таке свавілля, викликав поліціянтів з місцевого відділу, аби ті зафіксували факт вчинення правопорушення.

Як повідомив фермер, поліція прибула лише на наступний день, екс-нардеп встиг знищити докази правопорушень на місці події.

Потерпілий Михайло Фокін написав заяву в місцеве відділення СБУ з вимогою провести розслідування дій поліції та самого Кривохатько.

Читати за темою: Рейдер любить тишу

Виконано за допомогою Disqus