На Миколаївщині фермер почав вирощувати африканський огірок ківано

1092
0
На Миколаївщині фермер почав вирощувати африканський огірок ківано
agro-yug.com.ua.

Екзотичний фрукт яскраво жовтого кольору та покритий великою кількістю шипів. Зовсім не притаманний нашій місцевості фрукт на своїй фермі почав вирощувати засновник торгової марки «Стодола» Ян Островський в місті Первомайськ Миколаївської області. Повідомляє agro-yug.com.ua.

«В цьому році ми почали вирощувати африканський огірок ківано і він є однією з наших новинок. Він насичено-жовтий зовні та яскраво-зелений всередині, на смак він нагадує диню. Ми плануємо в подальшому його маринувати, зараз йде процес відточування ідеальної формули розсолу для нього, щоб надати Ківано приємний смак та не втратити його індивідуальність», – розповів Ян Островський.

Назву «ківано» придумали в Новій Зеландії. Походить це слово з поєднання слів «ківі» та «банан», тому що плоди нагадують ці фрукти за смаком та ароматом. В англомовних країнах ківано також називають «рогатий огірок» або «африканська рогата диня».

Читати за темою: Миколаївський фермер зробив бізнес на екзотичних овочах та консервації

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus