Реклама

Наприкінці жовтня розблокують виділення держпідтримки для агросектору

10 жовтня 2019 108 0
Наприкінці жовтня розблокують виділення держпідтримки для агросектору
pixabay.comНаприкінці жовтня розблокують виділення держпідтримки для агросектору

У кінці жовтня відбудеться внесення змін до бюджету на 2019 р., що розблокує виділення держпідтримки для АПК. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький на засіданні аграрного комітету, передає AgroPolit.com.

«Ми очікуємо, що зміни до бюджету на 2019 р. будуть в кінці жовтня. Завдяки цьому ми змінимо розпорядника цих коштів — перенесемо від Мінагрополітики до МЕРТу», — зазначив він.

Він додав, що за програмами, які не потребують розгляду питання розподілу, комісії працюють у штатному режимі.

«Так, у жовтні очікуються виплати за утримання ВРХ — для юросіб та фізосіб. Є ще три програми, засідання з розподілу коштів за якими мали відбутися у вересні, але кворуму не було. Наступні відбудуться у грудні: для садівництва, по компенсації с/г техніки українського виробництва та по закупівлі обладнання для елеваторів», — пояснює Тарас Висоцький.

Як зазначив голова агарного комітету Микола Сольський, наразі частка освоєння держпідтримки для агросектору в середньому становить 30%. 

«Потрібно проглянути, які програми є актуальними, і за ними виділяти фінансування. Крім того, слід розібратися із тим, скільки і за якою програмою отримано коштів за цей рік», — говорить Микола Сольський.

Виконано за допомогою Disqus