Тепличні огірки продовжують дорожчати

18 жовтня 2019 25 0
Тепличні огірки продовжують дорожчати
pixabay.comТепличні огірки продовжують дорожчати

Протягом цього тижня ціни на тепличні огірки в Україні продовжували зростати. Головним приводом для підвищення цін залишається обмежена пропозиція огірка на ринку. Про це повідомляє EastFruit.

У більшості великих тепличних комбінатів сезон реалізації на цей момент практично завершився, а ті господарства, які все ще ведуть продажу, пропонують огірки виключно дрібним гуртом.

Сьогодні тепличні комбінати пропонують огірки за ціною 15-20 грн/кг ($0,61-0,81/кг), що в середньому на 13% дорожче, ніж тижнем раніше.

Причиною зростання ціни на дану продукцію і раніше є сезонне скорочення пропозиції огірка з українських теплиць, тоді як попит утримується на досить високому рівні. Також підтримку цінам надає відсутність конкуренції з боку імпортної продукції.

Відзначимо, що наразі момент ціни на тепличні огірки в Україні вже в середньому на 16% вищі, ніж в аналогічний період минулого року. Однак галузеві експерти не виключають, що подальше подорожчання в цьому сегменті може вкрай негативно позначитися на темпах збуту продукції.

Виконано за допомогою Disqus