На Львівщині побудують молокопереробний завод за фінансування уряду Канади

18 жовтня 2019 649 0
На Львівщині побудують молокопереробний завод за фінансування уряду Канади
Kurkul.comНа Львівщині побудують молокопереробний завод за фінансування уряду Канади

На Львівщині побудують кооперативний молокопереробний завод за фінансової підтримки уряду Канади «Розвиток молочного бізнесу в Україні» ($1 млн). Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Читати більше: НАССР у виробництві молока: транспортування ВРХ, гігієнічні вимоги до молока і молочних продуктів

Решта коштів — $300 тис. — інвестиції від виробників молока, які здаватимуть на завод від 100л/день (інвестиції 50 тис. грн) до 1 500л/день (інвестиції 750 тис. грн). На кожну суму вкладених інвестицій з боку товаровиробників, з боку канадського уряду у фонд інвестора перераховується аналогічна сума вкладення інвестицій. Тобто інвестори — товаровиробники стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.

«Питання реалізації молока від населення і дрібних фермерських господарств сьогодні є проблемою з точки зору низької закупівельної ціни приватними молокопереробними підприємствами. Будівництво такого заводу дає можливість дрібним і середнім товаровиробникам за умови кооперування, самим регулювати ціну молока, виходячи з розподілу прибутку», — наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська.

Виконано за допомогою Disqus