Реклама

За додаткову переробку моркви можна отримати до 50% більшу ціну

21 жовтня 2019 611 0
За додаткову переробку моркви можна отримати до 50% більшу ціну
pixabay.comЗа додаткову переробку моркви можна отримати до 50% більшу ціну

Тиша і спокій панують у виробників моркви, тому що вже майже рік ціни знаходяться на невисокому але прийнятному рівні. Після стрімкого зростання на початку минулого сезону, всі мережі та ринки увійшли до спокійного та стабільного коригування рівня цін, в залежності від дати та наявної пропозиції на ринку. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Наразі, ціна якісної моркви (в залежності від мережі супермаркетів та регіону) знаходиться на рівні від 8 до 13 грн/кг, а мита трохи дорожча та коштує від 11 до 15 грн/кг. Такі ціни дають змогу виробникам планувати виробництво на рівні не нижчому, як минулоріч та працювати над питанням відкриття нових ринків і нових продуктів.

Новими продуктами можна назвати як нові бренди, що виводяться на ринок, так і продукти більш глибокої переробки ніж мийка. За додаткову ступінь підготовки продукції на українському ринку можна отримати від 10 до 50% більшу ціну, а можна й вийти на експортні високомаржинальні ринки, тому ця тема стає дедалі більш актуальною.

Рівень цін на міжнародному ринку, наразі, є стабільним, при чому є ринки, де морква коштує до 20-23 грн/кг, та рівень конкуренції достатньо низький, тому більш наполеглива праця і розуміння міжнародних вимог можуть стати запорукою вищої рентабельності.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою