Väderstad презентує на Agritechnica інноваційну систему Tempo WideLining

22 жовтня 2019 33 0
Väderstad презентує на Agritechnica інноваційну систему Tempo WideLining
VäderstadVäderstad презентує на Agritechnica інноваційну систему Tempo WideLining

На міжнародній виставці Agritechnica 2019 компанія Väderstad представить нову інноваційну систему Tempo WideLining. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Система WideLining — це перша у світі система формування технологічної колії, яка дає можливість вносити рідкі добрива під рослини кукурудзи на силос, не знижуючи загальний потенціал врожайності поля.

«Щоб залишити місце для колій розкидача рідких добрив достатньо відключити висівні секції, проте завдяки автоматичній системі WideLining можна автоматично змінити міжряддя на сівалці точного висіву. Із системою автоматичного регулювання WideLining всі висівні секції завжди здійснюють висів з повною продуктивністю», — заявив комерційний менеджер із сівалок точного висіву компанії Väderstad Йорген Даль.

Система WideLining автоматично регулює ширину міжряддя сівалки Tempo створюючи дві колії по 1050 мм, які згодом будуть потрібні для проходу розкидача рідких добрив.

«Колії створюються за допомогою встановлених гідравлічно-регульованих чотирьох висівних секцій на рамі сівалки. Таким чином, міжряддя поруч із коліями 1050 мм буде переходити від 750 мм до 600 мм, що є прийнятним міжряддям для підтримки високого рівня врожаю в посівах кукурудзи на силос», — пояснив Йорген Даль.

Повністю автоматична та інтегрована у систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad, машина із системою WideLining обчислює поле та автоматично регулює висівні секції для створення колій на основі робочої ширини розкидача рідких добрив.

«Väderstad WideLining також дозволяє сівалці точного висіву Tempo завжди здійснювати висів в повній мірі, підвищуючи потенціал поля. Якщо, наприклад, здійснювати висів силосної кукурудзи 8-рядною сівалкою і використовувати розкидач рідких добрив із робочою шириною 18 м (колія шириною 1050 мм), система Väderstad WideLining посіє на 8,3% більше насіння порівняно з іншими сучасними технологіями, доступними сьогодні на ринку», — підкреслив Йорген Даль.

Система WideLining буде представлена на сільськогосподарській виставці Agritechnica у листопаді 2019 р. в Ганновері.

Технологія WideLining буде доступна для сівалки Väderstad Tempo V 6-12 з другої половини 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus