Cистема контролю висіву SeedEye Väderstad стала доступною для нових моделей сівалок

2 грудня 2019 33 0
Cистема контролю висіву SeedEye Väderstad стала доступною для нових моделей сівалок
Väderstad

Протягом 2019 р. система контролю висіву SeedEye компанії Väderstad проходила тестування та перевірку Німецьким сільськогосподарським товариством DLG, які отримали відмінні результати. Уже 2020 р. унікальну систему контролю точного висіву SeedEye буде введено для зернових сівалок Spirit R 300S, Spirit 600-900C/S, а також Rapid A 600-800C/J. Повідомляє Traktorist.ua.

«Технології, які допомагають розширити доступ до інформаційних ресурсів, є ключем до точного землеробства. Маючи доступ до точних даних висіву, аграрій може приймати оптимальні рішення з управління сільськогосподарським підприємством для підвищення ефективності та максимальних результатів у рослинництві», — розповів старший віце-президент із продажу та маркетингу компанії Väderstad Маттіас Ховнерт.

Cистема контролю SeedEye Väderstad точно обраховує дані щодо кожного квадратного метра поля. Система SeedEye складається із двох частин: блоків для моніторингу та підрахунку. Основою системи є датчики контролю SeedEye, що реєструють кожну насінину, а також потік добрив, які проходять через висівні трубки.

«Система контролю SeedEye дає можливість візуалізувати процес висіву в режимі реального часу. Якщо виникне відхилення від норми, система моніторингу SeedEye одразу ж дає  попереджувальний сигнал, щоб швидко його усунути», — пояснив Маттіас Ховнерт.

За використання системи контролю SeedEye норма висіву встановлюється у вигляді кількості насіння у штуках на квадратний метр. Під час роботи сівалки в полі датчики точно фіксують кожну насінину, що проходить через кожен окремий насіннєпровід. Після поєднання цієї інформації з даними швидкості руху сівалки, яку зчитує радар, подавання насіння автоматично регулюється відповідно до швидкості руху агрегату для дотримання встановленої норми висіву в штуках на квадратний метр. 

Читати за темою: Väderstad випустив новий навісний культиватор NZ Mounted 500-600

«Система контролю SeedEye значно збільшує точність висіву без потреби калібрування норми та дає можливість аграрію повністю контролювати й миттєво приймати рішення щодо покращення результатів роботи в полі», — прокоментував Маттіас Ховнерт.

Наразі система для моніторингу та підрахунку кількості висівного матеріалу SeedEye доступна тільки для зернових сівалок Rapid A 400-800S. Протягом 2020 р. система контролю з блоками для моніторингу й підрахунку насіння та добрив SeedEye стане доступна для Rapid A 600-800C/J, Spirit R 300S, Spirit 600-900S і Spirit 600-900C.

Виконано за допомогою Disqus