Väderstad представляє систему центрального розподілу висівного матеріалу для сівалок Tempo

30 жовтня 2019 37 0
Cівалка Väderstad Tempo L
VäderstadCівалка Väderstad Tempo L

На міжнародній виставці Agritechnica 2019 компанія Väderstad представить систему центрального розподілу висівного матеріалу для високошвидкісних сівалок точного висіву Tempo L, що встановили світовий рекорд. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу Väderstad.

Система центрального заповнення означає, що, замість заповнення насіння окремо у кожну висіваючу секцію, аграрію потрібно заповнити насіннєвим матеріалом лише один великий центральний бункер місткістю 3000 л. Потім сівалка точного висіву Tempo самостійно централізовано розподіляє насіння до кожної висівної секції і виконує сівбу зі збереженням своєї рекордної швидкості та точності висіву.

Комерційний менеджер сівалок точного висіву компанії Väderstad Йорген Даль зазначив, що із функціоналом заповнення бункера аграрій зможе заощадити свій час і таким чином ще більше підвищити продуктивність роботи.

Система централізованого заповнення працює під тиском повітря, що забезпечує постійне подавання посівного матеріалу до висівних пристроїв Tempo. Після того як насіння потрапляє до висівних пристроїв, далі в процес сівби включається запатентована технологія висіву PowerShoot, яка забезпечує відмінний результат.

«Завдяки висівному пристрою Tempo із технологією PowerShoot, ви гарантовано отримаєте неперевершені результати висіву за високої робочої швидкості», — говорить Йорген Даль.

Нова функція центрального заповнення бункера буде доступна для всіх типорозмірів сівалок точного висіву Tempo L: Tempo L 12, Tempo L 16, Tempo L 18 і Tempo L 24 — та розширить спектр висівних культур.

Tempo L із новою системою центрального заповнення бункера буде представлена на сільськогосподарській виставці Agritechnica 2019 в листопаді 2019 р. в місті Ганновер, Німеччина, та буде доступна на ринку з 2021 р.

Виконано за допомогою Disqus