Засуха в Україні призвела до зниження урожайності зернових і ріпаку

23 жовтня 2019 84 0
Засуха в Україні призвела до зниження урожайності зернових і ріпаку
Kurkul.comЗасуха в Україні призвела до зниження урожайності зернових і ріпаку

Через погодні умови врожайність зернових і ріпаку в Україні в поточному році була нижчою. Засуха позначилася і на якості зерна — особливо на натурі пшениці. Про це повідомила головний технолог компанії «Волинь-Зерно-Продукт» Оксана Мандрика під час АгроЕкспедіціі Елеватори 2019, передає Latifundist.com.

«Натура пшениці в цьому році була слабенька. А ось клейковина і білок —дуже хороші. За всіма показниками пшениця йшла другого класу, а по натурі — 700, 720, 740 гм/л. Так як ми вже були законтрактовані на експортні партії 2 класу, довелося їх формувати, змішуючи зерно з високими клейковиною і білком з дрібним і невиконаним зерном», — зазначила Оксана Мандрика.

За її словами, були також проблеми з олійністю ріпаку. Якщо в минулі сезони вона йшла з показниками 48% і вище, то в цьому році на початку сезону ріпак був з олійністю 39%, потім піднявся максимум до 45%.

«Слабку олійність ріпаку компенсував соняшник. У нього в цьому регіоні (Луцька область — прим. ред.) Була висока олійність — 53%», — зазначила головний технолог компанії.

Виконано за допомогою Disqus