В Україні налагодили випуск грибного напою з коноплею

27 жовтня 2019 308 0
В Україні налагодили випуск грибного напою з коноплею

Конопляна «камбуча». Таку назву отримав абсолютно новий для України напій на основі чайного гриба з додаванням екстракту насіння конопель. Не так давно його презентували під час Першого Українського Конопляного Ярмарку, організованого в столиці Інститутом луб’яних культур НААН України та «Українською конопляною асоціацією». Повідомляє SEEDS.

Рецептуру цього унікального і абсолютно безалкогольного напою створили нещодавно — спеціально до виставки. Про це  розповів кандидат фармацевтичних наук, фахівець з контрактного виробництва медикаментів Іларіон Ярошенко.

«Ми брали участь у створенні рецептури з партнерами, пивоварами. Ми не пивовари — ми виробники ліків. Разом з ними ми відпрацювали цю рецептуру і хочемо ввести в країні моду на безалкогольні напої, які будуть не тільки вгамовувати спрагу, але будуть ще й корисними.

Вже дуже багато компаній цікавляться цим напоєм. Найближчим часом ми проведемо переговори з заводом «Оболонь», — розповів Іларіон Ярошенко.

Читати за темою: Рентабельність технічних конопель в Україні сягає 50%

Ексклюзивність конопляної «камбучі» в тому, що екстракт насіння конопель ще ніхто в Україні не використовував для виготовлення безалкогольних напоїв.

«А по-друге, водорозчинної фракції насіння конопель ні в кого в світі, крім нас немає. Роблять її в Китаї. Але на наше замовлення – використовується особлива технологія для збереження всіх корисних якостей», — підкреслив дослідник.

«Камбуча» — це перший веганський натуральний напій.

«Сам по собі екстракт насіння конопель містить досить багато вуглеводів — заповнює вуглеводний баланс і збиває апетит», — додав фахівець з контрактного виробництва медикаментів.

Виконано за допомогою Disqus