Звільнення у Держпродспоживслужбі можуть призвести до втрати 30% експорту м’яса ― Паламар

25 жовтня 2019 630 0
Звільнення у Держпродспоживслужбі можуть призвести до втрати 30% експорту м’яса ― Паламар
business.uaЗвільнення у Держпродспоживслужбі можуть призвести до втрати 30% експорту м’яса ― Паламар

Звільнення Володимира Лапи з посади голови Держпродспоживслужби та його першого заступника ― Андрія Жука ― можуть спровокувати зрив переговорів з Саудівською Аравією щодо експорту нашої агропродукції. Таку думку висловила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар, передає прес-служба АТУ.

Читати більше: Яловичина — найбільші експортери у світі

«На сьогоднішній день у нас тривають переговори з Королівством Саудівської Аравії з питань продовження експорту української продукції на їхню територію. Ці перемовини мали бути завершені вже у наступний вівторок», ― зазначила Ірина Паламар.

За її словами, з нашого боку підписантом документів виступав Володимир Лапа. Тепер через його звільнення документи будуть відкликані, і процедуру доведеться починати з самого початку. До того ж тимчасово виконуючою його обов`язки призначена Ольга Шевченко, а за законами Саудівської Аравії, ділові  перемовини вони ведуть лише з чоловіками.

«Саудівська Аравія сьогодні дає нам 30% всього експорту українського м’яса і близько 20% аграрного експорту загалом!  А тепер це питання опинилося під загрозою», ― зауважила голова АТУ.

Виконано за допомогою Disqus