Призначили тимчасово виконуючу обов’язків голови Держпродспоживслужби

1 листопада 2019 449 0
Призначили тимчасово виконуючу обов’язків голови Держпродспоживслужби
Держпродспоживслужба

Обов’язки голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів тимчасово виконуватиме заступниця голови відомства Ольга Шевченко. Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

Як зазначається, що Ольга Шевченко виконуватиме обов’язки керівника відомства до призначення в установленому порядку голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«На посаду заступника голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ольга Петрівна Шевченко була призначена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 р. №124-р. як переможець конкурсу, що відбувся на початку лютого 2019 року», — йдеться в повідомленні.

До призначення на посаду заступника голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко займала посаду начальника Управління міжнародного співробітництва відомства.

Нагадаємо, розпорядженням від 23 жовтня 2019 р. Кабмін звільнив голову Держпродспоживслужби Володимира Лапу та його заступника Андрія Жука.

 

Виконано за допомогою Disqus