ЕкспресАгро розширює географію партнерів у Франції

28 жовтня 2019 60 0
Машина для обрізання листя Frema
Traktorist.uaМашина для обрізання листя Frema

Французькі партнери компанії «ЕкспресАгро» поповнилися ще двома підприємствами. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиалнням на прес-службу компанії.

Компанія «ЕкспрессАгро» торгує сільгосптехнікою на ринку України протягом понад 20 років. Компанія співпрацює з більш ніж 300 компаніями і фермерськими господарствами в Європі і Україні. Зокрема, у компанії налагоджені контакти з французькими і бельгійськими виробниками нової сільськогосподарської техніки Steena, ВАТ-Gruрр, найбільшими німецькими постачальниками запасних частин Kramp, Otto Тn. Меnkе. До цього переліку також приєдналися ще дві французькі компанії:

Фірма Emily S.A. — виробник унікального навісного обладнання, що користується у Франції особливим попитом у малих і середніх фермерських тваринницьких кооперативів (CUMA), і яких з кожним днем ​​стає все більше в Україні. Її виробничі потужності знаходяться у північно-західному регіоні Франції — Бретані.

Фірма Frema SARL (регіон Аквітанія — південно-західний регіон Франції) — виробник кастраційних машин (кастрація кукурудзи) для насінницьких господарств і машин для виноградників.

Розширення географії дозволить клієнтам компанії «ЕкспресАгро» отримувати більше інформації про ціни і технічні характеристики, як нової, так і вживаної техніки.

Виконано за допомогою Disqus