Реклама

В Дніпрі стався вибух на олійноекстракційному заводі

29 жовтня 2019 482 0
В Дніпрі стався вибух на олійноекстракційному заводі
ДСНС

Вчора, близько десятої години вечора, на території олійноекстракційного заводу «Потоки» в місті Дніпро стався вибух в складській будівлі. Повідомляє прес-служба ДСНС.

В м.Дніпро по вул.Байкальська 9, вчора, 28 жовтня о 21:53, на території олійноекстракційного заводу «Потоки», який входить в структуру корпорації «Алеф», в складській будівлі стався вибух з подальшим горінням.

Пожежа була локалізована о 23:16 на площі 200 м². Повідомляється, що жертв і постраждалих немає. В результаті вибуху зруйновано складську будівлю на площі близько 4,2 тис. м².

На сторінці в Facebook «Дніпро оперативний» повідомили, що в зв'язку з вибухом на заводі жителям прилеглих районів на Лівобережжі Дніпра рекомендують не відкривати вікна.

«Прилади моніторингу фіксують підвищений вміст в повітрі пилу різних фракцій», — наголошується в статті.

Олійноекстракційний завод відкрили рік тому. Влітку цього року власник заявив, що на додачу запрацює електростанція на біопаливі. Пуски були заплановані саме на осінь. Елекстростанція, за оголошеним планом, мала переробляти близько 350 т лузги на добу. Вона мала стати найпотужнішою в Україні елекстростанцією на біопаливі.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама