Реклама

На Чернігівщині горів аграрний ліцей

29 жовтня 2019 2081 0
На Чернігівщині горів аграрний ліцей
chernihivregion.travel

В Чернігівській області 20 жовтня о 16.15 загорілася стеля кузні та теслярні Сокиринського аграрного ліцею (Срібнянщина). За попередньою версією, причиною стало коротке замикання. Повідомляє gorod.cn.ua.

Як розповів директор ліцею Микола Купрієнко, приміщення, у кому сталась пожежа, дуже старе і його використовували більше як склад.

«Пожежні приїхали швидко, і до 17.30 вогонь був повністю потушений. Вигоріла стеля, котра була із шалівки. Щоб хтось був винен — не думаю. Адже того дня нікого в кузні і плотні не було, жодні роботи не проводились. Стругальний станок у плотницькій був відключений, коли була перевірка, заборонили користуватися. Приміщення старе, я вступав на навчання у 1968 році, воно вже було. Ми ним активно не користуємося, більше використовуємо як склад. У теслярні зберігаємо пиломатеріали для ремонту інших приміщень. Добре, що вони не загорілися», — розповів Микола Купрієнко.

Нагадаємо, вчора, близько десятої години вечора, на території олійноекстракційного заводу «Потоки» в місті Дніпро стався вибух в складській будівлі.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою