Волинська ягідка збільшила насадження лохини

29 жовтня 2019 637 0
Волинська ягідка збільшила насадження лохини

ТОВ «Волинська Ягідка» з Шацького району на Волині вже не перший рік займається вирощування лохини у промислових масштабах. У 2018 р. тут було закладено плантацію ягоди площею 75 га. Цьогоріч насадження збільшили. Про це йдеться в сюжеті «Сфера-ТВ», інформує сайт Департаменту АПР Волинської ОДА.

«У 2018 році була закладена перша плантація лохини площею 75 га. Система автоматизованого краплинного зрошення дозволяє в необхідній кількості забезпечувати рослини водою та підживленням», — розповів директор ТОВ «Волинська Ягідка» Сергій Маїло.

Зазначається, що загальна площа орендованої господарством землі становить 230 га. Цьогоріч в межах ТОВ «Волинська Ягідка» було закладено ще одну плантацію лохини. За словами керівника господарства, витрати на закладку одного гектара плантації становили від 250 до 320 тис. грн. При цьому, 80% вартості садивного матеріалу було компенсовано за рахунок програми держпідтримки.

Читати за темою: Вирощування лохини: вигідно, але ризиково

У планах ТОВ «Волинська Ягідка» — організація переробки лохини на місці та облаштування холодильних потужностей для зберігання ягоди.

Виконано за допомогою Disqus