Висоцькому запропонували скласти повноваження через затримку агродотацій

29 жовтня 2019 625 0
Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики
Kurkul.comТарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики

Через затримку із скликання комісії щодо розподілу дотацій в рамках програми державної підтримки АПК, заступнику міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарасу Висоцькому слід скласти повноваження. Про це заявила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар, повідомляє АgroРolit.com.

«Попереднє скликання комісії щодо розподілу дотацій мало відбутися ще у вересні. Проте стало відомо, що виділення дотацій за побудовані ферми і елеватори відклали до грудня — через відсутність кворуму в комісії. Таким чином люди, які вклалися у виробництво і майже рік чекають на відшкодування коштів із держпідтримки, не можуть їх отримати», — сказала Паламар.

За програмою державної підтримки розвитку підприємств АПК у 2019 р. освоєно тільки 30% коштів. Як  повідомлялося на інформаційному порталі Мінгарополітики, у зв’язку з відсутністю кворуму комісії Мінагрополітики у вересні, документи, надіслані для отримання державної підтримки за вказаними напрямами у період з 5 травня по 5 вересня, не були розглянуті.

«Не може людина, яка не здатна навіть керувати комісією, зібрати кворум керувати цілою галуззю! Не можна ставити людей, які некомпетентні, на такі високі посади! Безліч підприємств вклали кошти в розвиток, вони розраховували свої бюджети на довгий період з урахуванням компенсації, яку обіцяла держава, а цей новий некомпетентний чиновник, ставленик олігарха, не може зібрати комісію? Так, може, він навмисно не збирає кворум, аби потім ці всі кошти перерахувати олігарху?  То краще нехай напише заяву про звільнення! Весь ринок його просить про це, і я особисто!» — заявила Ірина Паламар.

Виконано за допомогою Disqus