Варіант Агро Буд пропонує комплексні рішення для будівництва елеваторів

31 жовтня 2019 36 0
Юрій Люшня, директор департаменту інжинірингу компанії «Варіант Агро Буд»
Варіант Агро Буд Юрій Люшня, директор департаменту інжинірингу компанії «Варіант Агро Буд»

Компанія «Варіант Агро Буд» посилює новий інжиніринговий напрямок, який дозволить агропідприємствам отримати комплексний продукт зі зберігання зернових. Про це повідомив директор департаменту інжинірингу компанії «Варіант Агро Буд» Юрій Люшня.

Він зазначив, що одним із завдань, яке буде вирішувати відділ, буде підбір широкого спектру обладнання: ємності для зберігання, зерносушарки, сепаратори, транспортне обладнання, аж до оснащення лабораторії.

«В результаті, наш потенційний замовник отримає «коробкове рішення» з набору і технологічної ув'язки обладнання і не тільки виробництва «Варіант Агро Буд», яке буде на 100% виконувати поставлені завдання. Ми допоможемо в супроводі при проектуванні, починаючи з розміщення на ген. плані, в опрацюванні технології, прийнятті оптимальних рішень зі створення фундаментів і металоконструкцій. На етапі будівництва будемо готові розробити тендерні завдання, підібрати ефективних підрядників і контролювати хід виконання будівельно-монтажних робіт, аж до виходу елеватора на заплановану продуктивність», — наголосив Юрій Люшня.

Весь перерахований комплекс послуг, за його словами, дозволить пропонувати замовнику не просто набір певного обладнання, а готове бізнес рішення, комплексний продукт, що дозволяє зберігати своє зерно без втрат або надавати послуги стороннім організаціям.

На думку директора департаменту, посилення інжинірингового напрямку допоможе замовникам вирішувати завдання бізнесу, використовуючи досвід «Варіант Агро Буд», і як наслідок, уникнути великої кількості помилок, які допускаються при будівництві елеватора.

«Відділ буде розширюватися. На першому етапі в ньому буде інженер-технолог, будівельник, кошторисник. Далі, в залежності від кола завдань, з'являться юрист, інженер з охорони праці та менеджер з постачання», — розповів він.

У компанії уточнили, що працювати будуть з проектними організаціями, постачальниками обладнання, будівельно-монтажними організаціями, які зарекомендували себе на ринку.

 

 

Виконано за допомогою Disqus