На Одещині створять ягідно-садівничий хаб

31 жовтня 2019 48 0
На Одещині створять ягідно-садівничий хаб
EastFruit

Біляївська громада Одеської області планує створити ягідно-садівничий хаб. Створення хабу дозволить в подальшому організувати або кооператив, або ж ягідний кластер. Про це повідомив директор ТОВ «Тріада-МК» Сергій Українець, інформує EastFruit.

Інвестиційний проект у Біляївці передбачає вирощування ягід з наступною реалізацією в супермаркети Одеси і в цілому по Україні. Пізніше — створення комплексу післязбиральної доробки (охолодження і короткострокове зберігання ягід). Наступний етап — закладка кісточкових культур (черешня, персики, абрикос).

«Створення хабу дозволить в подальшому створити або кооператив, або ягідний кластер. Хаб — це місце, де люди зможуть отримати знання, досвід, ідеї, як перетворити неприбуткове сільське господарство в діючий агробізнес», — зазначив Сергій Українець.

Ідея полягає в тому, що підприємство на орендованих землях — у відкритому грунті і в закритих тунелях — буде вирощувати ягоди і дерева.

Перші висадки суниці плануються в 2020 р., восени вже почали готувати грунт, зайнялися підключенням всіх мереж, електрики, поливу і т. п.

Читати за темою: Садівники експериментують з соком із заморожених фруктів

Виконано за допомогою Disqus