Садівники експериментують з соком із заморожених фруктів

21 березня 2018 599 0
Фермери будуть виробляти сік із заморожених яблук
Kurkul.comФермери будуть виробляти сік із заморожених яблук

Останнім часом в Україні бурхливо розвивається виробництво органічних соків. Фермери намагаються якомога хутчіш зайняти вільну нішу. Сергій Українець, досвідчений фермер, розповів про це в інтерв’ю Kurkul.com.

Рішення виробляти сік із заморожених ягід і фруктів прийшло до нього у минулому році, коли ціни на продукти садівництва різко впали.

«2017 р. показав, що це було правильне рішення, адже коли ціни на ягоду не було, ми не втратили її, не продали за безцінь, а заморозили та переробляємо на сік», — розповів Сергій Українець.

За його словами, зараз настав той період, коли є раннє та пізнє яблуко, ягоди свіжі й замороженні.

«Цього року ми спробуємо навіть експериментально зробити сік із заморожених яблук. Це зовсім інша технологія, а смакові властивості на порядок кращі, ніж у соках із звичайного яблука», — ділиться планами фермер.

Також у нього є багато цікавих ідей щодо експериментів купажування з лісовими ягодами та травами, додавання імбиру, лимону, меліси та меду.

Сергій Українець має намір впроваджувати нові смаки. Він вважає, що люди які п’ють органічне і натуральне, більш налаштовані нащось нове. Правда, не завжди такі експерименти можуть бути оцінені представниками «старої школи», які звикли до стандартів виробництва.

Садівник вважає, що у виробництва органічних соків в Україні величезне майбутнє. Адже слово «органік» — не лише характеристика продукту, а й маркетинговий елемент.

Виконано за допомогою Disqus