За роки незалежності з держвласності вкрали половину с/г земель — Милованов

1 листопада 2019 320 0
За роки незалежності з держвласності вкрали половину с/г земель — Милованов

Міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що за роки незалежності вкрали половину державних сільгоспземель — про це, за його словами, свідчить інвентаризація, яку проводить міністерство. Повідомляє epravda.com.ua.

«Усіх завжди цікавить, що ж реально із землею. Ми всі разом чули, що у державних підприємствах усіх форм, із Академією аграрних наук, Міносвіти, інших, є близько мільйона 300 тис. гектар. Колись по документах так було. У цілому, хочу сказати, що зараз відбувається інвентаризація усіх держпідприємств, і виходить, що буде максимум 700 тис. гектарів земель. Всі завжди думали, що мільйон триста. По документах, мабуть, було у 90 році. А якщо зайти в кадастр, то там взагалі 500 тис.», — заявив заступник міністра некономіки Тарас Висоцький.

Читати за темою: Держгеокадастр відкрив розширені дані про земельні ділянки

Як зазначив Тимофій Милованов, за роки незалежності України, половину державних земель, по суті, вкрали.

«Вкрали різними схемами, перереєстрували на інші компанії, тому що по документах було мільйон триста, а зараз інвентаризація показує — ми ще її не закінчили, але очікувана цифра інвентаризації — 600-700 тис. Ми надамо інформацію, коли закінчимо, ця цифра може бути змінена, але факт є факт — земля зникла за 30 років, і це не прийнятно», — підкреслив міністр економіки Тимофій Милованов.

Виконано за допомогою Disqus