В Раді зареєстрували комплексний законопроект про продаж землі

1 жовтня 2019 892 0
В Раді зареєстрували комплексний законопроект про продаж землі

У Верховній Раді України зареєстрували проект Закону —  2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». Повідомляє AgroPolit.com.

Минулого тижня цей законопроект анонсував голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, народний депутат («Слуга народу») Микола Сольський.

Документ зареєструвала група народних депутатів: Мар'ян Заблоцький, Микола Сольський, Артем Нагаєвський, Сергій Литвиненко, Тетяна Грищенко, Павло Халімон
Марина Нікітіна, Сергій Бунін, Олег Тарасов та інші.

«Законопроект включає основні пропозиції, які звучали на етапі його підготовки від громадськості. Він визначає базові умови обігу ринку с/г землі в Україні, реалізовує механізм розпорядження власниками паїв своїми землями, врегульовує, уніфікує та посилює права орендарів та закріплює і розвиває переважне право на землю. Текст документу, звісно, буде ще обговорюватися у аграрному комітет, депутатами різних політсил, аграрним середовищем та експертами. Запрошую всіх до діалогу», — прокоментував голова аграрного комітету Микола Сольський зареєстрований документ.

На сайті ВР текст законопроекту поки що не опублікований. Однак його ключові положення можна побачити у презентації законопроекту. 

Виконано за допомогою Disqus