Компанія BASF презентувала нові продукти

1 листопада 2019 604 0
Компанія BASF презентувала нові продукти
BASF

BASF Agricultural Solutions 31 жовтня провів щорічну конференцію дистриб’юторів департаменту у форматі D-Club. На ній було презентовано зміни до глобальної стратегії компанії, досягнення за попередній рік, нові продукти на сезон 2020 р. та оновлена комерційна політика. Про це повідомила прес-служба компанії.

Уже четвертий рік поспіль Андрій Касьян збирає партнерів-дистриб’юторів BASF Agricultural Solutions у форматі клубу — D-Club для обговорення стратегічних цілей на наступний рік.

«У 2020 році ми підбиваємо підсумки співпраці з нашими партнерами по завершенні першого циклу трирічних контрактів. І я пишаюсь тим, що ми перша і єдина хімічна компанія, з якою дистриб’ютори погодились розділити відповідальність щодо спільного планування бізнесу в довгостроковій перспективі. Я вдячний партнерам за успішне впровадження запропонованої моделі ведення бізнесу, яку буде пролонговано до 2023 року», — відмітив керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Андрій Касьян.

Крім того, дистриб’юторам були презентовані нові продукти, які будуть запропоновані аграріям вже наступного року. Перший — вдосконалений гербіцид Стеллар® Плюс, який стане покращеною версією знайомого всім українським аграріям Стеллар®.  Другий — інноваційний фунгіцид Пріаксор™, для захисту зернових від широкого спектра хвороб.

Стратегія BASF Agricultural Solutions спрямована на потреби аграріїв та забезпечення їх найбільш сучасним насінням, інноваційними технологіями захисту та цифровими рішеннями для оптимізації ведення господарства. Потреби аграрної сфери знаходяться в основі всього, що робить компанія BASF, а стратегія сталого розвитку лежить в основі всіх лабораторних розробок.

У планах підрозділу Agricultural Solutions BASF у світі — збільшення прибутку на 1% у порівнянні до глобального аграрного ринку щорічно, а до 2030 р. сумарно підвищити його на 50%. До 2028 р. BASF планує випустити понад 30 інновацій у всьому світі для забезпечення високих врожаїв, їх якості та сталого розвитку з максимальним потенціалом продажів понад €6 млрд.

«Насіннєвий бізнес — один з пріоритетних напрямків розвитку. Ми стрімко прагнемо трансформуватися від компанії-виробника засобів захисту рослин до постачальника інноваційних агарних рішень», — зазначив  віцепрезидент підрозділу BASF Agricultural Solutions в країнах Східної Європи Олександр Ґердінг.

У першій половині 2019 р. підрозділ Agricultural Solutions збільшив продажі в порівнянні з періодом попереднього року на 38% до €4,4 млрд. Операційний прибуток виріс на 23% до €861 млн. Це стало можливо завдяки придбанню активів компанії Bayer в серпні 2018 р.

Виконано за допомогою Disqus